Proje Sahibi Profil
tendurek_
İstanbul / Türkiye
Üye Başlangıç
: 10 Ağustos 2012
   (2 Yorum)

İşlem Hacmi:

 
 
PK Rapor

Son Proje: nopCommerce

Gönderilen Proje:5

Tamamlanan:2

Kazandırma Yüzdesi:%40

Aldığı Yorum:2

Yaptığı Yorum:2


PK PUAN TABLOSU
Aldığı Yorumlar Yaptığı Yorumlar

Kalite Zamanlama Fiyat Performans Profesyonellik İletişim
Genel
Son 6 Ay

Proje benim açımdan tam bir hayal kırıklığı oldu. Proje sahibi, başta anlaştığımız proje gereksinimlerini sürekli değiştirdi. Her gün, her hafta projeye yeni özellikler ekleyerek projeyi anlaşma dışına taşıdı. Her isteneni eksiksiz yapmış olmama rağmen, ödemeyi yapmadı. Gerekçe olarak da müşterisinden ödeme almamış olduğunu söyledi. Hayali proje ve müşterilerle çalışan ve cebinde parası olmayan bir proje sahibi.

8 Şubat 2014
Bu yorum piedpiper tarafından girilmiştir. İlgili Proje: Masa Üstü Uygulaması

Kadir Bey son derece samimi ve dürüst birisi. Kendisiyle çalışmaktan keyif aldım. Konuya hakim olması ve yaklaşım tarzı sayesinde istediği işi bitirmem çok kolay oldu. Ne istediğini bilen ve hedef odaklı yönetimi ile sonuca ulaşmamda çok yardımcı oldu. Diğer uzman arkadaşlar tereddüt etmeden Kadir Bey\'le çalışabilirler.

23 Ağustos 2013
Bu yorum piedpiper tarafından girilmiştir. İlgili Proje: Windows Service içinde WCF Service Hosting


PROJE GEÇMİŞİ
Windows Service içinde WCF Service Hosting

Verdiği Puan

 
Tüm Zamanlar
Kalite
Zamanlama
Fiyat Performans
Profesyonellik
İletişim
Kadir Şahin

26 Ağustos 2013 / Emin degilim / Yazılım/Teknoloji / Diğer / Tamamlandı     Devamı

Verdiği Yorum

Hakan bey ile çalışmak gerçekten büyük bir şans, Uzmanlık alanında ne yazıyorsa boşuna yazılmamış hakkını sonuna kadar veriyor. Bu kadar dürüst ve dakik birisi ile şimdiye kadar hiç çalışmamıştım. Gerek proje aşamasında gerekse sonrasında işini büyük bir titizlik ile takip ediyor. Bundan sonra da Hakan bey ile her fırsatta çalışmak isterim. Hakan beyin de bu çizgisini bozmadan devam edeceğini ve bir çok arkadaşa yardımcı olacağını biliyor ve başarılar diliyorum.

Proje Detayı
Masa Üstü Uygulaması

Verdiği Puan

 
Tüm Zamanlar
Kalite
Zamanlama
Fiyat Performans
Profesyonellik
İletişim
Kadir Şahin

8 Ekim 2013 / 1500 - 2000 TL / Yazılım/Teknoloji / Diğer / Tamamlandı     Devamı

Verdiği Yorum

Hakan bey ile ilk işimde zamanlaması ve işi takip etmesi bana şahsen güven vermişti. 2. işimizde ana hattıyla 3-4 ekrandan oluşan bir masaüstü uygulaması 1 ayda yapabilecek bir işti. Başta konuştuk bitiş tarihi verdim 1 ay oldu 3 ay ortada son günler geldi ama bir dünya eksik vardı. 1/4 oranında ödeme yapmıştım ama proje çok yavaş ilerliyordu. Ve 1 ocakta kullanılacaktı mecburen iptal etmem gerekti. Sorunun temel nedeni arkadaş mesai saatlerinde boş zaman yaratıp iş yapması o dönemde çalıştığı firmanın da işleri yoğun olunca bizim iş uzadı. Ben bu işi daha önce yapmış teklifler olduğu halde arkadaşa kazandırmak istemiştim benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu sonuçta aylar boşa giderken ben meslekten soğdum. Ama her şerde bir hayır vardır şirkete yeni mezun bir eleman aldım hakan beyin 1/10 bilgisine sahip belki ama 15 günde sıfırdan yaptı ve şuan çalışıyor. Soruyorum şimdi 3 ayda olmayan iş nasıl oldu da 15 günde yapıldı. Bu yorumu yapma sebebim de kendisinin hakkımda yorumudur.

Proje Detayı

7 Eylül 2013 / Bildirmek istemiyorum / Yazılım/Teknoloji / Diğer / Kapalı     Devamı

6 Teklif

Proje Detayı

22 Aralık 2013 / Bildirmek istemiyorum / Satış/Pazarlama / Diğer / Kapalı     Devamı

3 Teklif

Proje Detayı

28 Şubat 2014 / Bildirmek istemiyorum / Web Geliştirme / E-Ticaret / Kapalı     Devamı

3 Teklif

Proje Detayı